NEJPRODÁVANĚJŠÍ

naše cena 120 Kč
naše cena 120 Kč

OPRAVY PREPARÁTŮ

predapo

Máte doma starší preparát Vašeho životního úlovku, který přišel nějakým způsobem k úrazu, nebo nejste spokojeni s jeho vzhledem, barevností osazením očí a podobně? Pošlete mailem fotku preparátu s údaji o velikosti a nechte si udělat cenovou kalkulaci na jeho zrestaurování. S tvarem těla a hlavy již toho moc dělat nejde, ale jen výměna očí za přirozenější již dělá divy. Barevnost je možno dost dobře změnit a poškozené ploutve opravit či vyměnit za repliky ploutví.

Preparátorům nabízím možnost výroby umělých ploutví pro restaurování nebo osazení preparátu s poškozenými ploutvemi. V případě zájmu napište druh, velikost a umístění požadovaných ploutví. Nyní disponuji množstvím forem rybích replik včetně ploutví, ale druhů ryb a jejich velikostí je nekonečně mnoho a proto bude nabídka stále rozšiřována.

finchange

 

pikefins

Umělé ploutve jsou vyrobeny odlitkem z ploutví před vysušením, takže vypadají mnohdy lépe než vysušené a proto mnoho preparátorů v USA  již při zhotovení preparátu vyměňují původní za umělé. Průsvitnost je zaručena použitým materiálem jak je vidět na obrázku níže.

translucfin